Kanal Tipi Isıtıcılar

Kanal tipi ısıtıcılar yuvarlak ve dikdörtgen kesitlerde özel ölçülerde üretilirler. Gövde malzemesi galvaniz sac veya paslanmaz çelik sac olarak üretilen ısıtıcıların rezistans kısımları 304 paslanmaz çelik olup borulu veya ısıtma yüzeyinin arttırılarak daha verimli ısıtma elde edildiği serpantinli olarak üretilmektedir.

Genel kullanım alanları havalandırma sistemleridir. Farklı kanal tip ve ölçülerine göre özel üretilen bu cihazlar dış havayı ısıtmak amacıyla ön ısıtıcı, ortam veya üfleme havasını ısıtmak için ana veya son ısıtıcı olarak kullanılırlar. Özellikle sulu sistem ısıtıcıların kullanılamadığı durumlarda kanala kolay montaj imkanları ile oldukça kullanışlı cihazlardır.

Ürünler opsiyonel olarak güç ve kontrol ekipmanları dahil olarak üretilebilirler.

Santral Tipi Isıtıcılar

Klima santrali üretici firmaları için özel olarak tasarlanmış cihazlardır. Santral hücre ölçülerine uygun olarak üretilen ürünler 2 farklı tasarım olarak detaylandırılmaktadır.

Hijyenik klima santralleri başta olmak üzere tüm klima santrallerinde, ön ısıtıcı, temel ısıtıcı ve/veya son ısıtıcı olarak kullanılırlar.

Tüm ısıtıcılarda standart olarak 70 ˚C ve 110 ˚C (manuel resetli) emniyet termostatı bulunmaktadır.