Kare Tavan Difüzörleri

Kare tavan difüzörleri, havalandırma sistemlerinde bu tip kanatlı difüzörler tavan uygulamaları için tasarlanmıştır, uygulama gereksinimlerine bağlı olarak hava debisini ayarlamak ve hava debisini optimize etmek için aksesuarları ile birlikte dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılır. Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, standart kaplama işlemi Ral 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. Standartta vidalı üretilir, çerçevede delik istenmez ise mandal veya yay sistemli olarak üretilmektedir. Anemostad damperi ve plenum kutusu aksesuarlarıdır.

Yuvarlak Tavan Difüzörleri

Yuvarlak tavan difüzörleri, havalandırma sistemlerinde üfleme difüzörü veya emiş elemanı olarak kullanılmaktadır. Alüminyumdan imal edilmiştir, standart kaplama işlemi Ral 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır. Standart olarak vidalı üretilir.

Gemici Anemostadları

Gemici anemostadları, havalandırma sistemlerinde genellikle küçük mahallerin havalandırması için kullanılmaktadır. Alüminyumdan imal edilmiştir, standart kaplama işlemi Ral 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir. Standart olarak vidalı üretilir.

Slot Difüzörler

Slot difüzörler, havalandırma sistemlerinde emiş ve üfleme difüzörü olarak kullanılmakta olup montaj standartta köprülüdür. Özel olarak hadde edilmiş 6063 alüminyum profilden imal edilmiştir, kanatlar hariç standart kaplama işlemi Ral 9010 ve 9016 renk kodlarında elektrostatik toz boyama ile yapılmaktadır, talebe göre diğer renkler ve eloksal kaplama da yapılabilmektedir kanatlar ise siyah eloksal ile kaplanmaktadır. Plenum kutusu ve köşe parçası aksesuarlarıdır.